Београдски сајам спорта у нашој сали „Буди олимпијац“

У просторијама ново отворене фискултурне сале ОШ,,Стеван Сремац“ одржан је овогодишњи Београдски сајам спорта под називом „Буди олимпијац“ 11.12.2023. године.

Учешће на сајму узели су спортски клубови Општине Сурчин. Клубови који су се представили и промовисали на сајму јесу: одбојкашки, кошаркашки, фудбалски, карате клуб и кајакашки клуб. Чланови клубова су показали своје умеће ученицима наше школе. Ученици трећих и четвртих разреда су учествовали у активностима које је спортска организација прирпемила за њих. Показали су своје спортске вештине на полигонима прилагођеним њиховом узрасту и способностима. Најбоље групе су добиле награде (спортске реквизите) за труд и залагање у задатим активностима.