У нашој школи реализована је едукација деце о правилном и безбедном понашању у саобраћају у четвртак 20.03.2025. године у просторијама школе и школском дворишту.
Ученици првог и другог разреда су прошли обуку на монтажно демонтажном саобраћајном полигону. Док су ученици трећег и четвртог разреда прошли обуку кроз виртуелни саобраћајни полигон.






