У нашој школи је и ове године, у првој седмици месеца маја, обележена Недеља сећања и заједништва, као знак наше жеље да се невине жртве никада не забораве, да се исте или сличне трагедије никада не понове и да сви заједно радимо на развијању међусобне љубави, поштовања, саосећања и заједништва. Наставници су, заједно са својим ученицима организовали активности према сопственим идејама, а са пуно ентузијазма и емпатије.
У наставку су текстуална објашњења неких од активности, а прилажемо и фотографије које их илуструју.
Сања Латинчић психолог школе
Наставите са читањем Недеља сећања и заједништва у ОШ Стеван Сремац, Добановци

