Дана 02.10.2014. године одржана је “Трка за срећније детињство” у дворишту наше школе.
И ове године су учествовали четвртаци. Представници “Црвеног крста” су им доделили медаље за 1,2. и 3. освојено место.
Током трке десила се незгода. Неколико девојчица је пало али се срећом нису повредиле.
Пoбедници трке:
| ДЕВОЈЧИЦЕ: | ДЕЧАЦИ: |
|
|
![]() |
![]() |
Наташа Здјеларић IV3

